Усмішки, сльози та безліч емоцій – 29 травня 2026 року пролунав останній дзвінок для учнів філій ОЗЗСО “Великосорочинський ліцей ім.М.В.Гоголя”. Під урочисту музику на святкову лінійку запросили випускників освітніх закладів, які нещодавно були школярами.
Для кожного з нас цей день має своє значення. Для учнів – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.
Вітаємо усіх із святом Останнього дзвоника! Миру та Перемоги!





