Сьогодні, 19 червня, у ОЗЗСО “Великосорочинський ліцей ім.М.В.Гоголя” відбулося свято Випускного вечора для учнів 11-го класу. На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих Захисників України.
Привітав випускників із важливою подією сільський голова Олександр ТИЩИЦЬКИЙ.
Теплі та зворушливі слова пролунали для випускників від вчителів та батьків. Загалом випускниками 11-го класу ліцею цьогоріч стали 23 учнів.
Бажаємо випускникам бути такими ж щирими і добрими, талановитими, успішними, цілеспрямованими і щасливими під мирним небом України!




