У Опорному закладі загальної середньої освіти “Великосорочинський ліцей ім.М.В.Гоголя” відбулося свято останнього дзвоника. Для одинадцятикласників воно стало прощанням зі школою, для дев’ятикласників — кроком до нового етапу навчання, а для молодших школярів цей день став початком літніх канікул. Під час свята лунали привітання для дітей та вчителів. Найкращим учням ліцею вручили грошові сертифікати за здобутки в навчанні та спорті.
Бажаємо нашим випускникам успішно скласти НМТ та всупити в заплановані заклади для здобуття професії, а решті учнів вдалого літнього відпочинку.



